Wiadomości

Poszukiwany 17 listami gończymi

12 stycznia 2018, 13:10, red
fot. KWP
Policjanci referatu kryminalnego z Witnicy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Witnicy, który poszukiwany był 17 listami gończymi. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

W środę 12 stycznia kryminalni z Komisariatu Policji w Witnicy zabezpieczali nagranie z monitoringu do jednej z prowadzonych przez nich spraw. W pewnym momencie jeden z nich zauważył 30-letniego mieszkańca Witnicy, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.

- Mężczyzna, gdy zauważył zbliżających się do niego funkcjonariuszy zaczął uciekać. Policjanci od razu ruszyli za nim w pościg i zatrzymali go w jednym z budynków mieszkalnych. 30-latek został przewieziony do gorzowskiej komendy, a stamtąd następnego dnia trafił do zakładu karnego – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, mężczyzna był poszukiwany aż 17 listami gończymi mi.in. za znieważenie policjantów, groźby karalne oraz za niezastosowanie się do kary grzywny. Te było orzeczone przez sąd za wykroczenia związane z naruszeniem porządku publicznego. I dlatego, najbliższe kilkanaście miesięcy mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości