Wiadomości

Nocna libacja zakończona dramatem

12 stycznia 2018, 12:20, ak
fot. KWP
W jednym z mieszkań przy ul. Przemysłowej w Gorzowie doszło do ugodzenia nożem 57-letniego mężczyzny. Cios został zadany w plecy przez jednego z dwóch synów mężczyzny, podczas wspólnego picia alkoholu. Ciężko ranny ojciec trafił nieprzytomny do szpitala.

W nocy z czwartku 11 stycznia na piątek 12 stycznia w jednym z mieszkań przy ul. Przemysłowej w Gorzowie odbywała się libacja alkoholowa, w której uczestniczył 57-letni mężczyzna oraz dwaj jego synowie w wieku 31 i 33 lat.

- Około godz. 2 w nocy zostaliśmy poinformowani przez ratowników medycznych, że w jednym z mieszkań przy ul. Przemysłowej podczas libacji alkoholowej doszło do ugodzenia nożem 57-letniego mężczyzny w plecy. Nieprzytomny, w stanie ciężkim został przetransportowany do gorzowskiego szpitala. Natomiast jego dwaj synowie zostali zatrzymani – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Nie wiadomo dlaczego mężczyzna został raniony nożem w plecy oraz który z synów zadał ciosy. Nie wykluczone, że mogło tam dojść do jakiegoś nieporozumienia i wówczas jeden z synów chwycił za nóż i ugodził ojca nożem. Tym bardziej, że cała trójka była pod wpływem alkoholu.

- Młodszy syn w wieku 31 lat miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu, natomiast 33-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia oraz do przeprowadzenia z nimi czynności, które mają wyjaśnić w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii i kto zadał cios – mówi Sławek.

- Musimy poczekać, aż mężczyźni wytrzeźwieją. Dopiero wtedy będzie można przeprowadzić z nimi czynności procesowe. Od tego czy i jakie zarzuty usłyszą będzie zależało również to, jakie ostatecznie obrażenia będzie miał 57-latek oraz czy przeżyje – komentuje Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości