Wiadomości

Miasto po raz kolejny sprzedaje wraki

11 stycznia 2018, 13:13, red
Władze Gorzowa wystawiły na sprzedaż trzy samochody, które stały się własnością miasta. W ofercie jest seat, ford i saab. Licytację zaplanowano na 17 stycznia.

Gorzowski magistrat znalazł sposób na pozbycie się zniszczonych samochodów, które nie nadają się już do użytkowania. Dlatego też postanowił organizować licytacje takich pojazdów. Do tej pory odbyło się już kilka takich aukcji – jedne cieszyły się powodzeniem, inne nie.

W przypadku seata i forda będzie to trzecia licytacja, natomiast jeżeli chodzi o saaba, to będzie to druga próba sprzedaży. Licytacja odbędzie się w środę 17 stycznia o godz. 12 w sali herbowej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego. I tak możemy kupić:

- Seata ibizę z 2002 roku na tablicach rejestracyjnych DB. Stan techniczny pojazdu: liczne wycieki płynów eksploatacyjnych, brak możliwości uruchomienia, uszkodzona pokrywa bagażnika, oraz nakładka zderzaka tylnego, ślady korozji na pokrywie silnika i innych elementach, uszkodzone reflektory, środkowa część deski rozdzielczej, środkowy słupek, zniszczona tapicerka, opony zużyte w 90 procentach. Brak dokumentów pojazdu, brak kluczyków zapłonu. Cena wywoławcza 2,1 tys. zł.

- Forda mondeo z 2001 roku na tablicach rejestracyjnych PZ. Stan techniczny pojazdu: wycieki płynów eksploatacyjnych, brak możliwości uruchomienia, drobne wgniecenia na pokrywie silnika, uszkodzony lakier na błotnikach, błotnik tylny lewy wgnieciony, zniszczona tapicerka, opony zużyte w 80 proc., brak dokumentów pojazdu, jeden komplet kluczyków zapłon. Cena wywoławcza 900 zł.

- Saaba 9-3 z 2005 roku na tablicach rejestracyjnych FG. Stan techniczny pojazdu: drobne wycieki płynów eksploatacyjnych, brak możliwości uruchomienia, wgniecenia w prawych przednich drzwiach oraz brak klamki, wgnieciony tylny prawy błotnik, opony zużyte w 70 procentach. Cena wywoławcza 6,3 tys. zł.

W licytacji mogą wziąć udział osoby, które zapłacą wadium do 12 stycznia. Zainteresowane osoby mogą oglądać samochody na parkingu pomocy drogowej przy ul. Kostrzyńskiej.  

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości