Wiadomości

Pijana piesza weszła prosto pod BMW [zdjęcia]

2 stycznia 2018, 21:02, ak
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór przy ul. Matejki w Gorzowie doszło do potrącenia osoby pieszej. Kobieta będąca pod wpływem alkoholu przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Wtedy została potrącona przez kierującą BMW.

Informację o potrąceniu osoby pieszej otrzymaliśmy kierowcy Taxi Askana na naszym facebookowym profilu. Do zdarzenia drogowego doszło po godzinie 20 przy ulicy Matejki pomiędzy dwoma przejściami dla pieszych pomiędzy Biedronką, a Lidlem.

Na miejsce przyjechały dwa policyjne radiowozy oraz pogotowie. Samochód marki BMW jechał ul. Matejki od strony ronda w kierunku skrzyżowania z ul. Marcinkowskiego. Osoba piesza została potrącona, kiedy przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu od Biedronki w stronę Lidla.

- 56-letnia kobieta przechodziła przez ulicę w miejscu niedozwolonym, które znajdowało się pomiędzy dwoma wyznaczonymi przejściami dla pieszych. Wtedy została potrącona przez 32-letnią kierującą BMW. Jak się okazało, piesza miała w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala. W tej sytuacji policjanci sporządzą wniosek do sądu o ukaranie pieszej – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Potrącenie przy Matejki

1/5 Potrącenie przy Matejki

2/5 Potrącenie przy Matejki

2/5 Potrącenie przy Matejki

3/5 Potrącenie przy Matejki

3/5 Potrącenie przy Matejki

4/5 Potrącenie przy Matejki

4/5 Potrącenie przy Matejki

5/5 Potrącenie przy Matejki

5/5 Potrącenie przy Matejki

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości