Wiadomości

Włamali się do automatu myjni samochodowej

2 stycznia 2018, 12:01, red
W Nowy Rok dwóch zamaskowanych mężczyzn włamało się do automatu z pieniędzmi na terenie myjni samochodowej przy ul. Walczaka w Gorzowa. Policjanci cały czas szukają sprawców.

Informację o tym, że coś się dzieje w poniedziałkową noc 1 stycznia na terenie myjni samochodowej przy ul. Walczaka otrzymaliśmy od naszych czytelników na numer alarmowy 515 016 102. Jak informowali nas czytelnicy, na miejscu pojawiło się kilka policyjnych radiowozów.

Okazało, że po godz. 23 doszło tam do włamania. Dwóch mężczyzn, w kominiarkach na głowach mieli przy użyciu łomu rozwalić urządzenie, w którym znajdowały się pieniądze. Jak tylko udało się im dostać do wnętrza automatu, zabrali utarg i uciekli pieszo.

Na miejsce zostali wezwani policjanci oraz pies tropiący. Policyjne patrole sprawdzały teren wokół myjni, niestety nie udało się zatrzymać złodziei. - Mamy już swoje pewne ustalenia co do sprawców. Cały czas nad sprawą pracują kryminalni, więc zatrzymanie złodziei do kwestia czasu. Póki co, nie chcemy zdradzać więcej szczegółów na ten temat – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak podaje Jaroszewicz, z automatu myjni zostało skradzione 100 zł. Do tego dochodzi zniszczenie urządzenia, w którym znajdowały się pieniądze.

Jeżeli mężczyźni zostaną zatrzymani usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości