Wiadomości

Tragiczny wypadek na drodze S3 [film i zdjęcia]

1 stycznia 2018, 20:03, mk
21-letni mężczyzna mężczyzna kierujący peugeotem nie żyje. Wszystko działo się na drodze S3 w kierunku Szczecina. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. W bok prowadzonego przez niego auta wjechał inny samochód.

W poniedziałkowe popołudnie 1 stycznia około godz. 17.30 na 71 km drogi ekspresowej S3  w kierunku Szczecina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - renault i peugeota. Informacje o wypadku otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol i kierowcy Taxi Askana.

- Według wstępnych ustaleń kierujący peugeotem 206 jechał lewym pasem w kierunku Szczecina. W pewnym momencie zjechał na prawy pas, a następnie odbił w lewo. 21-letni Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki. Auto stanęło w poprzek drogi. Niestety nadjeżdżający renault za kierownicą, którego siedziała kobieta wbił się w bok peugeota od strony drzwi kierowcy. W wyniku zdarzenia mężczyzna kierujący peugeotem zmarł pomimo reanimacji. Natomiast 31-letnia kobieta kierująca renault została zabrana do szpitala - opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Droga S3 w kierunku Szczecina jest zablokowana. Policjanci na węźle Gorzów Północ kierują objazdem przez "starą trójkę" do Myśliborza. Tam kierowcy mogą wrócić na drodzę ekspresową. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 23

Kierująca renault ma uraz nogi, klatki piersiowej i miednicy. Jej życiu nie zagraża niebiezpieczeństwo.

AKTULIZACJA

godz. 23 -  Trasa S3 w kierunku Szczecina została odblokowana.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Tragiczny wypadek na S3

1/6 Tragiczny wypadek na S3

2/6 Tragiczny wypadek na S3

2/6 Tragiczny wypadek na S3

3/6 Tragiczny wypadek na S3

3/6 Tragiczny wypadek na S3

4/6 Tragiczny wypadek na S3

4/6 Tragiczny wypadek na S3

5/6 Tragiczny wypadek na S3

5/6 Tragiczny wypadek na S3

6/6 Tragiczny wypadek na S3

6/6 Tragiczny wypadek na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości