Wiadomości

Pijany kierowca na Śląskiej [zdjęcia]

22 grudnia 2017, 18:40, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W piątkowy wieczór przy ul. Śląskiej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego, którego sprawcą był pijany kierowca. Mężczyzna siedzący za kierownicą renault uderzył w dwa inne auta i zaczął uciekać.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol na nasz numer alarmowy 515 016 102.

Wszystko działo się około godz. 18 w piątek 22 grudnia przy ul. Śląskiej. Kierujący renault jechał od strony stadionu żużlowego w kierunku centrum. W pewnym momencie uderzył w dwa inne samochody, w tym jeepa. Mężczyzna jadący renault zaczął uciekać, wtedy w ślad za nim ruszył kierowca samochodu terenowego mitsubishi, któremu udało się zatrzymać czerwone renault.

Okazało się, że mężczyzna kierujący osobówką, które doprowadziła do kolizji jest kompletnie pijany. - Widać, że kierowca renault jest pijany jak szpadel - mówi jeden z kierowców autobusu MZK, który przejeżdżał obok miejsca zdarzenia.

- Poszkodowany w tej kolizji kierowca mitsubishi podjął się ścigania kierowcy renault, dzięki czemu doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jest to postawa godna pochwały. Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia, okazało się, że 37-letni kierowca renault ma w organizmie 2 promile alkoholu. Policjnci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz skierowali wniosek do sądu o ukaranie. Za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat więzienia - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/3 Pijany kierowca renault

1/3 Pijany kierowca renault

2/3 Pijany kierowca renault

2/3 Pijany kierowca renault

3/3 Pijany kierowca renault

3/3 Pijany kierowca renault

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości