Świąteczne prezenty w rękach złodziei

15 grudnia 2017, 12:25, red
fot. KWP
W jednej z kwiaciarni na os. Górczyn w Gorzowie doszło do włamania. Złodzieje ukradli pieniądze, artykuły ogrodnicze oraz przesyłki kurierskie. Sprawców szuka policja.

Do naszej redakcji gorzowianin.com napisała czytelniczka Sara, która poinformowała o włamaniu do kwiaciarni na osiedlu Górczyn. Do włamania i kradzieży przesyłek kurierskich miało dojść w nocy ze środy 13 grudnia na czwartek 14 grudnia.

Całe zdarzenie potwierdza gorzowska policja. Jednak jak się okazało, z kwiaciarni zostały skradzione nie tylko przesyłki kurierskie. - Do włamania doszło w nocy, złodzieje zabrali przesyłki kurierskie, których wartość jest aktualnie szacowana. Ukradli również pieniądze z kasy oraz artykuły ogrodnicze – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce została wezwana policja oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Teraz policjanci będą ustalali dokładne okoliczności zdarzenia i próbowali dotrzeć do osób odpowiedzialnych za włamanie.

Postępowanie jest prowadzone pod kątem kradzieży z włamaniem z art. 279 § 1. Kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości