Wiadomości

Kolejne autobusy zasiliły flotę MZK

14 grudnia 2017, 12:31, mk
fot. Kamil Lewera/Radio PLUS Gorzów
Nowe MAN-y, w kolorze limonkowym przyjechały do Gorzowa. Cztery, niskopodłogowe autobusy trafiły do naszego miasta w ramach realizacji projektu pt. „System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp. - tabor autobusowy”.

To kolejne, ale nie ostatnie autobusy, które zasilą flotę gorzowskiego MZK. Tuż przed południem cztery nowe pojazdy pojawiły się na ulicy Sikorskiego, tuż przy Zakładach Energetycznych. Każdy z mieszkańców miał okazję obejrzeć pojazd od środka, a nawet usiąść za jego kierownicą.

Zakupione autobusy, to 15-metrowe MAN-y Lion’s City LL. Pod koniec grudnia do Gorzowa trafi sześć kolejnych pojazdów, tym razem będą to autobusy hybrydowe.

MAN-y, które pojawiły się w Gorzowie są takie same, jak te które jeżdżą już po ulicach naszego miasta. Ciekawostką jest to, że prezydent nie zgodził się na oklejane autobusów. Reklamy będą mogły pojawić się jedynie na tylnej szybie pojazdu.

Fotoreportaż


1/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

1/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

2/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

2/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

3/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

3/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

4/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

4/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

5/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

5/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

6/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

6/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

7/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

7/7 Nowe MAN-y w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości