Wiadomości

Prezydentem Gorzowa według czytelników zostałby...

9 grudnia 2017, 10:17, red
Przez miesiąc czytelnicy portalu gorzowianin.com mogli wziąć udział w zabawie, w której oddawali głos na osobę, która według nich powinna zostać prezydentem Gorzowa. W ankiecie wzięło udział ponad 3 tysiące osób.

Chociaż wybory samorządowe dopiero w listopadzie 2018 roku, a kampania wyborcza oficjalnie nie wystartowała, to postanowiliśmy zapytać się czytelników portalu gorzowianin.com, kogo poparliby w wyborach na prezydenta Gorzowa. Co istotne, żadna z kandydatur nie jest oficjalnie zatwierdzona. Wiadomo jedynie, że o fotel prezydenta będzie ubiegał się ponownie Jacek Wójcicki.

Głosowanie stworzone zostało na podstawie wyników z pierwszej ankiety, w której wzięły udział 2384 osoby. Najwięcej głosów - 32,97 % (786 głosów) zdobył Jacek Wójcicki. Tuż za nim znalazł się Sebastian Pieńkowski zdobywając poparcie w wysokości 22,24 % (535 głosów). Dlatego też te dwie osoby przeszły do drugiego etapu naszej zabawy.

W nowej ankiecie, która była aktywna przez miesiąc głos oddało 3298 osób. Na pytanie „W drugiej turze wyborów prezydenckich w Gorzowie zagłosowałbym na...” aż 70,92 % (2339 głosów) wskazało obecnego prezydenta Jacka Wójcickiego. Z kolei Sebastian Pieńkowski zyskał poparcie w wysokości 29,08 % (959 głosów).

Ankieta

W drugiej turze wyborów prezydenckich w Gorzowie zagłosowałbym na:

Chociaż do wyborów samorządowych pozostał jeszcze rok, a kampania wyborcza oficjalnie nie wystartowała, to postanowiliśmy zapytać się naszych czytelników, kogo poparliby w wyborach na prezydenta Gorzowa. Co istotne, żadna z kandydatur nie jest oficjalnie zatwierdzona. Wiadomo jedynie, że o fotel prezydenta będzie ubiegał się ponownie Jacek Wójcicki.
  • Jacka Wójcickiego70.92%
  • Sebastiana Pieńkowskiego29.08%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 3298

Wyniki są dla was zaskakujące?


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości