Mężczyzna zmarł na chodniku

6 grudnia 2017, 10:35, red
fot. czytelnik
Do dramatu doszło w środowy poranek przy ul. Budowlanych w Gorzowie. Przed jednym z bloków został znaleziony martwy mężczyzna. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia.

Informację i zdjęcia o zdarzeniu otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika. - Był człowiek i nie ma człowieka - napisał do nas czytelnik Kamil.

Okazało się, że przy ul. Budowlanych doszło do zgonu mężczyzny. Ciało 60-letniego mieszkańca Gorzowa zostało znalezione na chodniku przed jednym z bloków. Około godz. 9 na miejsce została wezwane pogotowie, policja oraz prokurator. Lekarz potwierdził, że mężczyzna nie żyje.

- Według relacji świadka, mężczyzna miał iść chodnikiem i po prostu przewrócić się. Prokurator wstępnie wykluczył działanie osób trzecich. Zgon był prawdopodobnie z przyczyn naturalnych – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu pojawiła się również grupa dochodzeniowo-śledcza. Prokurator zdecyduje czy zabezpieczy ciało do sekcji zwłok czy też przekaże rodzinie.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości