• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gdzie na Sylwestra pod chmurką?

4 grudnia 2017, 17:15, red
fot. archiwum
Jeżeli nie podoba Wam się propozycje władz naszego miasta, możecie ruszyć w drogę na zabawę sylwestrową pod chmurką. Z pobliskich miast najciekawiej zapowiada się miejska impreza w Szczecinie. Moc atrakcji czeka też na osoby, które przyjadą do odległego o 150 km Berlina.

Zacznijmy jednak od Gorzowa. Tradycyjnie już miejski sylwester odbędzie się na bulwarze zachodnim. Tuż przy Wildomie stanie scena. Zabawa rozpocznie się o godzinie 22:00. Dla mieszkańców naszego miasta zaśpiewa Endrju, później na scenie pojawi się gwiazda miejskiego Sylwestra – Jula. Na koniec bawić będziemy się przy muzyce serwowanej przez DJ Angel Bass. Punktualnie o północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Wokół Gorzowa najciekawiej będzie w Szczecinie. Tam wystąpią: Zespół VIDEO, LOKA C-Bool, MIQRO, Jazzek i Derek Dziubee Drummer Machovsky Dariusz Machowski. Impreza wystartuje o godzinie 21:00 na Jasnych Błoniach.

W Poznaniu w tym roku ma być tanecznie. Motyw przewodni tegorocznej miejskiej zabawy sylwestrowej to "Hit za hitem". Na środku Placu Wolności stanie okrągła scena, z której całą imprezę prowadzić będą DJ-e. Start: 21:00.

Miejska zabawa pod chmurką wraca do Zielonej Góry. Na Placu przy Centrum Biznesu stanie scena. Na niej muzykę z lat 80 i 90 prezentować będą dj-e. Zabawa startuje o 22:00, zakończy się o 2:00.

Ankieta

Czy masz już plany na tegorocznego Sylwestra?

Na bulwarze, w domu, czy może poza granicami kraju? Jaki spędzacie tegorocznego Sylwestra?
  • wybieram się na gorzowski bulwar12.29%
  • idę na domówkę ze znajomymi17.68%
  • wyjeżdżam na Sylwestra do innego miasta9.09%
  • idę na zorganizowany bal sylwestrowy5.22%
  • zostaje w domu przed telewizorem55.72%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 594

W Berlinie ogromna impreza sylwestrowa odbędzie się już tradycyjnie pod Bramą Brandenburską. Na jednej z największych imprez plenerowych w Europie ma bawić się nawet milion osób. Jak zapowiadają organizatorzy, po północy w powietrze wystrzelonych zostanie 6 000 fajerwerków. Na scenie wystąpią między innymi: Lucenzo, Spider Murphy Gang, Alice Merton, Wincent Weiss i Oli P. Głowna impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00.

Pozostałe większe miasta w Polsce:

Katowice (Polsat): Alvaro Soler, Vengaboys, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej oraz zespół Boys.

Bydgoszcz: Robert Janowski z zespołem

Gdańsk: Targ Węglowy – Zespół De Mono

Gdynia: Łąki Łan

Kraków: Natalia Nykiel

Warszawa: Kayah, Blue Cafe i Bracia

Zakopane (TVP2): Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Zenek Martyniuk, Margaret, Bayer Full, Red Lips, Wanda Kwietniewska, Kombi, Marta Gałuszewska i Sławomir Zapała.

Informacje będą na bieżąco aktualizowane.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości