Wiadomości

Gdzie na Sylwestra pod chmurką?

4 grudnia 2017, 17:15, red
fot. archiwum
Jeżeli nie podoba Wam się propozycje władz naszego miasta, możecie ruszyć w drogę na zabawę sylwestrową pod chmurką. Z pobliskich miast najciekawiej zapowiada się miejska impreza w Szczecinie. Moc atrakcji czeka też na osoby, które przyjadą do odległego o 150 km Berlina.

Zacznijmy jednak od Gorzowa. Tradycyjnie już miejski sylwester odbędzie się na bulwarze zachodnim. Tuż przy Wildomie stanie scena. Zabawa rozpocznie się o godzinie 22:00. Dla mieszkańców naszego miasta zaśpiewa Endrju, później na scenie pojawi się gwiazda miejskiego Sylwestra – Jula. Na koniec bawić będziemy się przy muzyce serwowanej przez DJ Angel Bass. Punktualnie o północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Wokół Gorzowa najciekawiej będzie w Szczecinie. Tam wystąpią: Zespół VIDEO, LOKA C-Bool, MIQRO, Jazzek i Derek Dziubee Drummer Machovsky Dariusz Machowski. Impreza wystartuje o godzinie 21:00 na Jasnych Błoniach.

W Poznaniu w tym roku ma być tanecznie. Motyw przewodni tegorocznej miejskiej zabawy sylwestrowej to "Hit za hitem". Na środku Placu Wolności stanie okrągła scena, z której całą imprezę prowadzić będą DJ-e. Start: 21:00.

Miejska zabawa pod chmurką wraca do Zielonej Góry. Na Placu przy Centrum Biznesu stanie scena. Na niej muzykę z lat 80 i 90 prezentować będą dj-e. Zabawa startuje o 22:00, zakończy się o 2:00.

Ankieta

Czy masz już plany na tegorocznego Sylwestra?

Na bulwarze, w domu, czy może poza granicami kraju? Jaki spędzacie tegorocznego Sylwestra?
  • wybieram się na gorzowski bulwar12.29%
  • idę na domówkę ze znajomymi17.68%
  • wyjeżdżam na Sylwestra do innego miasta9.09%
  • idę na zorganizowany bal sylwestrowy5.22%
  • zostaje w domu przed telewizorem55.72%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 594

W Berlinie ogromna impreza sylwestrowa odbędzie się już tradycyjnie pod Bramą Brandenburską. Na jednej z największych imprez plenerowych w Europie ma bawić się nawet milion osób. Jak zapowiadają organizatorzy, po północy w powietrze wystrzelonych zostanie 6 000 fajerwerków. Na scenie wystąpią między innymi: Lucenzo, Spider Murphy Gang, Alice Merton, Wincent Weiss i Oli P. Głowna impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00.

Pozostałe większe miasta w Polsce:

Katowice (Polsat): Alvaro Soler, Vengaboys, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej oraz zespół Boys.

Bydgoszcz: Robert Janowski z zespołem

Gdańsk: Targ Węglowy – Zespół De Mono

Gdynia: Łąki Łan

Kraków: Natalia Nykiel

Warszawa: Kayah, Blue Cafe i Bracia

Zakopane (TVP2): Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Zenek Martyniuk, Margaret, Bayer Full, Red Lips, Wanda Kwietniewska, Kombi, Marta Gałuszewska i Sławomir Zapała.

Informacje będą na bieżąco aktualizowane.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości