Kolejne zmiany przy Myśliborskiej

1 grudnia 2017, 09:42
fot. archiwum
Firma Budomex wkracza w kolejny etap prac pierwszego odcinka przebudowy ul. Myśliborskiej. Od soboty 2 grudnia zmienią się lokalizacje przystanków w kierunku Małyszyna.

Od października firma Budomex, która wygrała przetarg na przebudowę ul. Myśliborskiej prowadzi intensywne prace. Zostały już wycięte drzewa, rozebrany chodnik oraz przygotowany teren pod budowę tymczasowej drogi, która w kolejnych etapach będzie służyła jako droga zastępcza komunikująca miasto z drogą S3 i ze strefą ekonomiczną.

Natomiast od soboty 2 grudnia od około godz. 8 rano do odwołania zostaną zmienione lokalizacje przystanków autobusowych w kierunku Małyszyna. Miejski Zakład Komunikacji informuje, że przystanek Myśliborska-Tesco zostanie przeniesiony o około 200 metrów w kierunku ronda Szczecińskiego w rejon słupów reklamowych. Z kolei przystanek Berlińska zostanie przeniesiony o około 150 metrów na wysokość stacji paliw Orlen.

- Prace realizowane będą bez znaczących utrudnień w ruchu kołowym, przez cały okres zachowany zostanie ruch dwukierunkowy po starej jezdni, z zachowaniem dojazdu do firm zlokalizowanych przy ul. Myśliborskiej. Utrudnienia napotkają za to piesi poruszający się poboczem wzdłuż ul. Myśliborskiej po stronie północnej – opowiada Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości