Wiadomości

Tragiczny wypadek na drodze do Barlinka [zdjęcia]

30 listopada 2017, 01:10, red
fot. OSP Barlinek
Młody mężczyzna zginął w wypadku drogowym, do jakiego doszło około godziny 21:00 na drodze do Barlinka. Osobowe audi zderzyło się czołowo z ciężarówką. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 151 pomiędzy Łubianką a Barlinkiem. Z nieustalonych do tej pory przyczyn, kierujący samochodem osobowym marki Audi zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Po zderzeniu ciężarówka wjechała do rowu – z osobowego audi niewiele zostało.

Jak informuje portal barlinek24.pl, Na miejsce zdarzenia skierowano dwa wozy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Myśliborza, policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku i Ruchu Drogowego w Myśliborzu oraz karetkę pogotowia z Barlinka i Myśliborza. Jak powiedział Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, niestety nie udało się uratować młodego pasażera samochodu osobowego. Zginął na miejscu.

Wiadomo też, że kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych  obrażeń, natomiast kierowca osobówki trafił do szpitala. Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Droga w kierunku Barlinka może być zablokowana do wczesnych godzin porannych. Policja wyznaczyła objazd przez Karsko.

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie audi z ciężarówką

1/4 Zderzenie audi z ciężarówką

2/4 Zderzenie audi z ciężarówką

2/4 Zderzenie audi z ciężarówką

3/4 Zderzenie audi z ciężarówką

3/4 Zderzenie audi z ciężarówką

4/4 Zderzenie audi z ciężarówką

4/4 Zderzenie audi z ciężarówką

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości