Uderzył w mazdę i uciekł [zdjęcia]

15 listopada 2017, 22:27, red
fot. czytelnik
W środowy wieczór kierowca mercedesa doprowadził do zderzenia z mazdą na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów w Gorzowie. Mężczyzna porzucił auto na pobliskim parkingu i uciekł.

Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów.

Według relacji świadka samochód osobowy marki mazda jechał od strony ul. Bora Komorowskiego w stronę Kombatantów. Natomiast mercedes cabrio poruszał się od ul. Kombatantów.

Młody kierowca mercedesa na skrzyżowaniu skręcając w lewo w ul. Szarych Szeregów wymusił pierwszeństwo na mazdzie i doprowadził do zderzenia. Zniszczony został prawy bok mercedesa.

Kierujący mercedesem porzucił samochód na pobliskim parkingu koło sklepu i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Nie wykluczone, że sportowe auto było kradzione, ponieważ tablice rejestracyjne były przyklejone szarą taśmą izolacyjną.

Policjanci będą wyjaśniać szczegóły tego zdarzenia i ustalać czy auto było rzeczywiście kradzione oraz kto siedział za kierownicą mercedesa.

Fotoreportaż


1/4 Porzucony mercedes

1/4 Porzucony mercedes

2/4 Porzucony mercedes

2/4 Porzucony mercedes

3/4 Porzucony mercedes

3/4 Porzucony mercedes

4/4 Porzucony mercedes

4/4 Porzucony mercedes

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości