I Ty możesz pomóc potrzebującym

22 listopada 2017, 13:55, red
fot. KWP
Komenda Miejska Policji w Gorzowie zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję „Przyjazna zima”, która ma na celu pomoc najuboższym, samotnym oraz osobom bezdomnym. Potrzebne są środki higieny osobistej czy odzież zimowa.

„Przyjazna zima”, to akcja do której włączają się policjanci z Gorzowa. W ten sposób policjanci chcą pomóc w zbiórce rzeczy i artykułów dla osób potrzebujących wsparcia. Funkcjonariusze zachęcają również gorzowian do pomocy i przekazania niezbędnych rzeczy.

Jeżeli ktoś chce pomóc, to może przynieść do budynku komendy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego następujące rzeczy: mydło w płynie, szczoteczki do zębów oraz pasty do zębów, maszynki do golenia, kremy do golenia, kremy do rąk, grzebienie, pościel, ręczniki, rękawiczki, szaliki, kurtki, swetry, kalesony, obuwie zimowe w dobrym stanie damskie i męski, koce, śpiwory, nowe skarpety i bieliznę osobistą.

Rzeczy będą zbierane od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15 w wydziale prewencji w budynku Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego 122.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości