Chcesz zostać wolontariuszem WOŚP?

21 listopada 2017, 12:19, red
fot. Marcin Kluwak
Do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały dwa miesiące. Jednak już teraz jeden ze sztabów w Gorzowie szuka wolontariuszy. Potrzeba blisko 300 osób.

26. Finał Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Finał odbędzie się również w Gorzowie, a sztaby rozpoczynają już poszukiwania wolontariuszy.

Jeden z gorzowskich sztabów, który tradycyjnie będzie działał w „Klubie u Szefa” szuka 280 wolontariuszy. Zapisy prowadzone są w każdy wtorek i czwartek między godziną 17:30 a 19:00 w klubie przy ul. Chełmońskiego 8. Jak się zarejestrować? Więcej informacji na ten temat znajdziemy na stronie WOŚP. Warto pamiętać, że przychodząc na spotkanie do sztabu, trzeba mieć ze sobą wydrukowaną i wypełnioną ankietę sztabową wraz z regulaminem sztabu. A trakże legitymację szkoln lub dowód osobisty, zdjęcie zostanie zrobione na miejscu.

- Wolontariuszem może zostać każda osoba, bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub opiekuna prawnego. Ankietę sztabową wraz z regulaminem można pobrać ze strony facebookowej sztabu lub bezpośrednio w klubie „U Szefa” w każdy wtorek i czwartek – mówi szefowa największego sztabu w Gorzowie - mówi Olga Ciećwierz, szefowa sztabu w „Klubie u Szefa”.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->