Wiadomości

Nie będzie kolejek do rejestracji w szpitalu [zdjęcia]

14 listopada 2017, 14:01, red
fot. Agnieszka Wiśniewska
Od wtorku w szpitalu przy ul. Dekerta w Gorzowie działa kolejkomat. Urządzenie wydaje numerki do konkretnej przyszpitalnej poradni wraz z informacją o liczbie osób czekających przed nami.

- Pamiętacie kolejki do rejestracji głównej w gorzowskim szpitalu? To już przeszłość. Od wtorku 14 listopada uruchomiony został system regulowania kolejki za pomocą kolejkomatu identyczny z tym, jaki od 1 października działa w Izbie Przyjęć Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie – podkreśla Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy gorzowskiego szpitala.

Dzięki kolejkomatowi każdy pacjent, który chce zapisać się do konkretnej przyszpitalnej poradni będzie usiał pobrać bilet. Na wydruku znajdzie się numer porządkowy wraz z numerem okienka w rejestracji oraz informacja o liczbie osób, które są przed nami. W holu głównym szpitala został zamontowany monitor na którym pojawiają się numery wzywanych biletów.

- To jeden z elementów naszej pracy nad poprawą jakości obsługi pacjenta. Wprowadzając ten system chcieliśmy oszczędzić czas pacjentów i poprawić ich komfort oczekiwania. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wyeliminować wiele sytuacji, które do tej pory wywoływały stres i napięcie występujące często w przypadku kolejek tradycyjnych. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości kiedy jest jego kolejka - mówi Jerzy Ostrouch, prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

1/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

2/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

2/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

3/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

3/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

4/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

4/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

5/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

5/5 Kolejkomat w gorzowskim szpitalu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości