Nowa nawierzchnia na Wróblewskiego

6 listopada 2017, 13:29, red
fot. gorzowianin
Powoli dobiega końca remont ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Firma Eurovia we wtorek przystąpi do ostatniego etapu prac, które potrwają do końca tygodnia.

Prace związane z przebudową ul. Wróblewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Górczyńską do pasażu handlowego idą pełną parą i powoli dobiegają do końca.

We wtorek 7 listopada firma Eurovia przystąpi do kolejnego etapu remontu, który będzie polegał na wykonaniu warstwy wiążącej. Dlatego też mieszkańcy ul. Wróblewskiego i Połanieckiej będą musieli liczyć się z czasowymi utrudnieniami w zakresie dojazdu do parkingów pod blokami.

Aby mieszkańcy nie martwili się, gdzie zaparkować samochód, od wtorku 7 listopada do piątku 10 listopada zostanie udostępniony dla nich parking przy sklepie Castorama.

Jeżeli chodzi o poprzeczne dojazdy, będą one zamykane w dniach, w których wykonywana będzie nowa nawierzchnia.

Ostatnia warstwa asfaltu będzie wylewana w piątek 10 listopada. Wtedy cały odcinek remontowanej ul. Wróblewskiego będzie czasowo zamknięty. Oczywiście termin wykonania warstwy ścieralnej uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz postępu prac związanych z regulacją studzienek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości