Wiadomości

Kolejne utrudnienia przy estakadzie kolejowej

6 listopada 2017, 09:30, red
fot. gorzowianin.com
Wykonawca estakady kolejowej w Gorzowie przystąpił do kolejnego etapu prac. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi utrudnieniami, w tym sygnalizacją świetlną, która będzie sterowała ruchem.

W poniedziałek 6 listopada wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpił do kolejnego etapu inwestycji. W związku z realizacją prac rozbiórkowych nisz numer 41-43 oraz obiektu stalowego, pod którym zorganizowany jest parking konieczne jest zwężenie jezdni ul. Spichrzowej i Nadbrzeżnej na odcinku około 45 metrów między skrzyżowaniem z ul. Młyńską i ul. Garbary.

Na zwężonym odcinku ruch odbywał się będzie wahadłowo i sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej. Prace w etapie mają potrwać około 2 tygodnie, po czym wykonawca przesunie bariery do krawędzi jezdni ul. Spichrzowej, tak by z powrotem przywrócić ruch dwukierunkowy bez zakłóceń.

Kierowcy nadal będą mogli korzystać z objazdów. Dla kierowców jadących od dworca PKP do ul. Warszawskiej objazd zostanie wytyczony przez ul. Młyńską i dalej ul. Sikorskiego. Natomiast objazd w kierunku mostu Staromiejskiego od ul. Składowej i Garbary poprowadzony zostanie przez ul. Nadbrzeżną.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości