Wiadomości

Zatrucie tlenkiem węgla przy Warszawskiej [zdjęcia]

4 listopada 2017, 23:00, red
Do lekkiego zatrucia tlenkiem węgla doszło w sobotni wieczór przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala, w tym dwójka dzieci.

Informacje o akcji straży pożarnej przy ul. Warszawskiej 90 otrzymaliśmy od naszego czytelnika na numer alarmowy 515 016 102.

Okazało się, że w sobotni wieczór przed godz. 22 strażacy zostali wezwani do mieszkania, w którym ulatniał się tlenek węgla. Na miejsce przyjechała również policja, pogotowie gazowe i pogotowie ratunkowe.

Niestety cztery osoby przebywające w mieszkaniu uległy lekkiemu zatruciu tlenkiem węgla. - Strażacy sprawdzili mieszkanie i okazało się, że przyczyną gorszego samopoczucia mieszkańców mógł być ulatniający się tlenek węgla z termy i wadliwa wentylacja. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci w wieku 13 i 15 lat oraz dwoje dorosłych w wieku 23 i 27 lat – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Mieszkanie zostało przewietrzone i sprawdzone miernikiem tlenku węgla. Strażacy wraz z pogotowiem gazowym sprawdzili również cały pion.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

1/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

2/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

2/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

3/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

3/3 Cztery osoby zatrute tlenkiem węgla

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości