39-latek ugodzony nożem w plecy

30 października 2017, 22:04, ak
fot. czytelnik
W poniedziałkowy wieczór przy skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie kłótni 16-latek zadał cios nożem w plecy 39-latka. Sprawę wyjaśnia policja.

Informację zdarzeniu wraz ze zdjęciem otrzymaliśmy od czytelniczki na nasz numer alarmowy 515 016 12.

W poniedziałkowy wieczór 30 października przed godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Wyszyńskiego doszło do ataku nożem. Ofiarą był 39-letni mężczyzna, który szedł chodnikiem ze swoją żoną. Sprawcą okazał się 16-latek. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia oraz policja.

- 39-latek spacerował chodnikiem ze swoją partnerką, w pewnym momencie miało dojść do nieporozumienia i kłótni z przypadkowo spotkanym 16-latkiem w okolicach sklepu spożywczego. W trakcie przepychanki 16-latek zadał cios nożem w plecy 39-letniemu mężczyźnie – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie i jak poważne są to obrażenia. Natomiast policjanci zatrzymali 16-latka i będą z nim przeprowadzać czynności. - Grupa dochodzeniowo-śledcza będzie wyjaśniać jak doszło do tego zdarzenia i co tak naprawdę się tam wydarzyło – podkreśla Sławek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości