Wiadomości

Zamkną Wróblewskiego na prawie dwa tygodnie

27 października 2017, 10:00, ak
fot. Anna Kluwak
Mieszkańcy Wróblewskiego i okolicznych ulic oraz rodzice dzieci uczęszczających do żłobka i przedszkola muszą przygotować się na spore utrudnienia. Od 2 listopada ul. Wróblewskiego zostanie całkowicie zamknięta na remontowanym odcinku. Wszystko przez zrywanie i wylewanie nowego asfaltu.

Remont ul. Wróblewskiego trwa w najlepsze. Układane są chodniki, wymieniane krawężniki, gotowa jest również zatoczka przy przedszkolu.

Firma Eurovia Polska, która prowadzi prace informuje o kolejnym etapie przebudowy drogi. Tym razem będzie zrywany obecny asfalt i wylewana nowa nawierzchnia. Dlatego też wykonawca planuje zamknąć ul. Wróblewskiego na odcinku od ul. Pułaskiego do ul. Górczyńskiej w dniach od 2 listopada od godz. 7 rano do 14 listopada do godz. 18.

To ważna informacja dla mieszkańców ul. Wróblewskiego 52, 65, 67, 71, 73 oraz ul. Połanieckiej, Ściegiennego, Pułaskiego oraz użytkowników garaży przy ul. Wróblewskiego.

Przez te kilkanaście dni ul. Ściegiennego, Szwoleżerów, Pułaskiego od budynku nr 33 oraz ul. Wróblewskiego na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Pułaskiego będą ulicami przez przejazdu "ślepymi". Natomiast ul. Połaniecka, żłobek, przedszkole, zespół garaży oraz drogi wewnętrzne do budynków nr 46, 52, 65, 71 i 73 będą bez możliwości skomunikowania.

Objazd z ul. Górczyńskiej do ul. Czereśniowej i pozostałego odcinka ul. Wróblewskiego będzie odbywał się ulicami Górczyńską, Piłsudskiego i Racławicką. Z kolei objazd z ul. Wróblewskiego do ul. Górczyńskiej będzie odbywał się ul. Czereśniową i Piłsudskiego oraz z dalszego odcinka ul. Racławicką, Piłsudskiego, Czereśniową z koniecznością zawrócenia i drugą jezdnią ul. Piłsudskiego do ul. Górczyńskiej.

Firma Eurovia prosi mieszkańców wymienionych ulic o wyjechanie samochodami, ponieważ w trakcie zrywania i wylewania asfaltu przejazd nie będzie możliwy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości