Wiadomości

20-letnia gorzowianka w finale Miss Polonia

24 października 2017, 13:27, ak
fot. www.misspolonia.com.pl
Pochodząca z Gorzowa Agata Borowiak znalazła się w gronie 20 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2017. 20-latka liczy na wsparcie mieszkańców głosowaniu na Miss Publiczności.

Agata Borowiak ma 20 lat i pochodzi z Gorzowa. Obecnie studiuje w Warszawie i zajmuje się modelingiem. Do konkursu Miss Polonia trafiła przypadkowo. Nie brała udziału w eliminacjach regionalnych, tylko dostała propozycję od organizatorów, aby wejść do finałowej dwudziestki.

Finałowa gala Miss Polonia odbędzie się w niedzielę 26 listopada pod Warszawą – wtedy poznamy najpiękniejszą Polkę 2017 roku. Wtedy też zostaną ogłoszone wyniki na Miss Publiczności. Agata Borowiak liczy na wsparcie zarówno mieszkańców Gorzowa, jak i województwa lubuskiego, ponieważ jest jedyną Lubuszanką w finałowej dwudziestce. Aby zagłosować na Agatę należy wysłać sms-a o treści MISSPOLONIA.2 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms).

Agata Borowiak

Kilka słów o mnie: Od zawsze interesowały mnie studia medyczne więc zdecydowałam się na dietetykę i to był ''strzał w 10''! Uwielbiam czuć się potrzebna, ogromną radość sprawia świadomość, że mogę zmienić życie ludzi na lepsze. Dużo osób nie zdaje sobie sprawy, że dietetyk to nie tylko osoba zajmująca się ciałem, ale często również duszą. Jestem zwolenniczką spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu... kocham podróżować, próbować nowych smaków, poznawać ludzi oraz kulturę. Uwielbiam gotować, a jedzenie to jedyna forma sztuki, z którą obcują absolutnie wszyscy i zdecydowana większość potrafi ją docenić.

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2017, ponieważ... Nigdy nie planowałam wziąć udziału w konkursie Miss Polonia, jednak przez ostatni rok życie dość mocno mnie doświadczyło (mam wrodzoną wadę serca, jestem po operacji)... Postanowiłam jednak zaryzykować i spróbować czegoś nowego! Myślę, że konkurs to niesamowita przygoda, która uczy pokory i cierpliwości.

Idealna Miss to... Uważam, ze ''idealna'' miss nie istnieje, nie ma ideałów. Chciałabym udowodnić że piękno tkwi w szczegółach, w każdej kobiecie na świecie. Ja mam wszczepiony rozrusznik serca, niewiele ponad 170cm wzrostu i bardzo drobną sylwetkę (co oczywiście nie wpisuje się w kanon kobiety ''idealnej'' o wymiarach 90/60/90). Ale wiecie co? Jestem z tego dumna! Każda z nas jest piękna na swój sposób. Najważniejsze jest to, aby przyszła Miss Polonia była po prostu sobą! Naturalną, uśmiechniętą i zwyczajnie dobrą osobą:)

Inspiruje mnie... oczywiście moja mama! Jest najwspanialszą kobietą na świecie. Zawsze podtrzymuje mnie na duchu, nigdy nie odmawia pomocy, jest tak dobra, że nie sposób to opisać... To do Mamy dzwonię zapytać o przepis na tradycyjną szarlotkę, jak przyrządzić fasolkę po bretońsku czy nawet usmażyć kotlety mielone! Moja Mama to skarbnica wiedzy, mój mentor, moja inspiracja i największa fanka zarazem. Chciałabym być taka jak ona - kocham Cię mamo najbardziej na całym świecie! <3

Moim największym marzeniem jest... kiedyś odpowiedź na to pytanie była prosta. Zawsze marzyłam o tym aby zostać zawodowym sportowcem. Trenowałam wyczynowo lekkoatletykę przez większą część mojego życia - niestety plany przysłowiowo ''legły w gruzach'' gdy okazało się że mam poważną wadę serca. W tym momencie ciężko mówić coś o marzeniach. Chciałabym być zwyczajnie szczęśliwa, kochana oraz zdrowa.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Ponieważ jestem sobą, nikogo nie udaję. Traktuję ludzi z szacunkiem i oczekuję tego samego. Mam dobre serce. Nie jestem osobą która dąży ''po trupach do celu''. Jestem zwyczajną dziewczyną z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym! Nigdy bym nikogo nie skrzywdziła, cenię szczerość i naturalność. Obiecuję, że gdy dostanę taką szansę, będę godnie reprezentować nasz kraj jako Miss Polonia 2017!:)

Fotoreportaż


1/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

1/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

2/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

2/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

3/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

3/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

4/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

4/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

5/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

5/5 Agata Borowiak w finale Miss Polonia

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości