Wiadomości

Nowa trasa autobusu T1

16 października 2017, 14:19, red
Od poniedziałku 16 października autobus komunikacji zastępczej „T1” zmienił trasę w rejonie ul. Sikorskiego, Wybickiego i Estkowskiego w Gorzowie. Dzięki temu pasażerowie nie będą mieli problemów z przesiadką na inne linie.

- Z uwagi na sygnały od pasażerów oraz w wyniku obserwacji, prowadzonej stale od momentu wprowadzenia komunikacji zastępczej w dniu 1 października, prezydent miasta Jacek Wójcicki zdecydował o zmianie przebiegu linii „T1”, tak by ułatwić pasażerom przesiadanie się na inne linie MZK w rejonie Zakładu Energetycznego – tłumaczy Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta.

I tak od poniedziałku 16 października trasa linii „T1” przebiega zgodnie z kolejnością przystanków: SILWANA, ul. Walczaka, Pomorska, Warszawska, Jagiełły, Chrobrego, Sikorskiego (przystanek "Pocztowa", "Zakład Energetyczny") , Al. 11 Listopada, Kostrzyńska, Warzywna WIEPRZYCE.

Zmiana jest jednak tymczasowa, ponieważ od momentu rozpoczęcia prac budowalanych wzdłuż ul. Sikorskiego, przebieg trasy linii „T1” wróci do obecnie obowiązującego.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości