Zwłoki kobiety odnalezione na polu

12 października 2017, 09:24, red
fot. KWP
Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek pod Gorzowem. Ciało kobiety odnalazł myśliwy i od razu powiadomił policję. Zwłoki 43-latki zostały zabezpieczone do sekcji.

Wszystko działo się w poniedziałek 9 października w Gralewie koło Gorzowa. Około południa, myśliwy który wybrał się w teren, odnalazł zwłoki kobiety na polu w pobliżu miejscowości.

Mężczyzna od razu powiadomił policję. Na miejsce przyjechała również grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

- Braliśmy pod uwagę każdą możliwą wersję zdarzeń. Jednak sekcja zwłok, która odbyła się w środę, rozwiała wszystkie wątpliwości. 43-letnia kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, więc odstąpiono od dalszych czynności – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci będą prowadzili jednak postępowanie, które będzie miało na celu ustalenie w jakich okolicznościach kobieta znalazła się na polu. Śledczy nie zdradzają, gdzie mieszkała kobieta.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości