Wiadomości

43-letni gorzowianin ugodzony nożem

8 października 2017, 13:29, ak
fot. KWP
Kompletnie pijany 53-latek zaatakował i ugodził nożem mieszkańca Gorzowa. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, natomiast napastnik do policyjnej izby zatrzymań. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W sobotni wieczór 7 październinka przed godz. 23 na parkingu w okolicach ronda Myśliborskiego doszło do rozboju. 43-letni mężczyzna został zaatakowany i ugodzony nożem przez nieznanego sprawcę, który uciekł.

Ranny 43-latek został zabrany przez pogotowie do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Udało się go zatrzymać w okolicach garaży przy ul. Ryskiej.

- Po kilkunastu minutach policjantom udało się zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za atak nożem. Okazało się, że jest nim 53-letni mieszkaniec Gorzowa, który był kompletnie pijany. Mężczyzna noc spędził w gorzowskiej komendzie, natomiast czynności procesowe będą z nim przeprowadzane w poniedziałek. Wtedy też dowiemy się w jakich okolicznościach doszło do ugodzenia nożem i czy obaj mężczyźni wcześniej się znali – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości