Wypadek z udziałem autobusu MZK [zdjęcia]

2 października 2017, 19:03, red
fot. czytelnik Adam
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza w Gorzowie. Z autobusem komunikacji zastępczej zderzył się opel. Dwie osoby zostały ranne.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika Adama, który uczestniczył w wypadku autobusu MZK i osobowego opla.

Do zderzenia doszło w poniedziałek około 7.30 rano na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza. Autobus komunikacji zastępczej T1 jechał ul. Sikorskiego w kierunku centrum. Natomiast kierujący oplem agila jechał ul. Sikorskiego od strony szkoły i chciał skręcić w lewo w ul. Jancarza. Niestety 65-latek siedzący za kierownicą opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z autobusem MZK.

Wskutek zderzenia wszyscy pasażerowie znajdujący się w autobusie przewrócili się, natomiast jedna z pasażerek upadając zbiła szybę. - Dwie osoby zostały ranne, w tym moja koleżanka i dziewczyna, która zbiła szybę. Moja koleżanka ma przesunięte kręgi szyjne, a tamtej dziewczynie szkło wpadło do oka. Obie zostały zabrane do szpitala – opowiada czytelnik Adam.

Kierowca opla został ukarany mandatem oraz 6 punktami karnymi.

Fotoreportaż


1/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

1/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

2/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

2/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

3/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

3/3 Wypadek z udziałem autobusu MZK

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości