Wiadomości

Zmiażdżone audi w polu kukurydzy [zdjęcia]

30 września 2017, 21:55, red
fot. OSP Lubno
W sobotni wieczór pod Gorzowem doszło do poważnego wypadku. Kierowca samochodu osobowego audi A3 próbował uniknąć zderzenia z sarną i dachował. Ranne zostały trzy osoby, w tym jedna ciężko.

Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com. W sobotni wieczór około godz. 21 na drodze wojewódzkiej nr 130 w miejscowości Wysoka, niedaleko przejazdu kolejowego doszło do poważnego wypadku.

Kierujący audi A3 jechał od strony Lubiszyna, w pewnym momencie przed maskę samochodu wyskoczyła sarna. Aby uniknąć zderzenia, kierowca ominął sarnę – niestety auto zjechało na pobocze, a następnie dachowało. Samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od drogi w polu kukurydzy.

Oprócz kierowcy, w audi podróżowało jeszcze dwóch pasażerów. Wszystkie trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły  do szpitala. Jedna z nich z doznała poważniejszych obrażeń, ma prawdopodobnie złamany kręgosłup.

Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/2 Audi dachowało pod Tarnowem

1/2 Audi dachowało pod Tarnowem

2/2 Audi dachowało pod Tarnowem

2/2 Audi dachowało pod Tarnowem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości