Zamaskowani mężczyźni pobili i okradli 21-latka

12 września 2017, 15:03, ak
fot. archiwum KWP
We wtorkowy poranek przy ul. Grobla doszło do rozboju. Grupa zamaskowanych mężczyzn pobiła oraz okradła 21-letniego mieszkańca Gorzowa. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Policji udało się zatrzymać dwóch sprawców.

Na nasz numer alarmowy 515 016 102 otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika o tym, że abyśmy zainteresowali się pobiciem do jakiego doszło we wtorkowy poranek przy ul. Grobla.

Jak opowiada nasz czytelnik, przed godz 10 grupa około sześciu zamaskowanych mężczyzn napadła na 21-letniego mieszkańca Gorzowa i okradła go. Po wszystkim, napastnicy uciekli w stronę Wału Okrężnego. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy przystąpili do poszukiwań sprawców.

- Napastnicy najpierw pobili 21-latka, a następnie zabrali mu torbę oraz portfel z pieniędzmi i dokumentami. Poszkodowany 21-latek został zabrany do gorzowskiego szpitala. Dzięki działaniom operacyjnym policji zatrzymano dwóch mężczyzn. Sprawa jest rozwojowa, wciąż trwają ustalenia – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Za rozbój zatrzymanym mężczyznom grozi od 2 do 12 lat wiezienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości