Wybijał łomem szyby w samochodzie

12 września 2017, 11:49, red
fot. straż miejska
Strażnicy miejscy z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który wybijał łomem szyby w zaparkowanej toyocie na Placu Staromiejskim. Mężczyzna został przekazany policji, odpowie za uszkodzenie mienia.

Wszystko działo się w poniedziałkowe popołudnie 11 września na Placu Staromiejskim w Gorzowie. Strażnicy miejscy patrolowali okolice Szkoły Podstawowej przy ul. Warszawskiej. W pewnym momencie zostali zaalarmowani przez jednego z przechodniów o mężczyźnie niszczącym auto zaparkowane na Placu Staromiejskim.

Okazało się, że nieznany mężczyzna wybija szyby za pomocą łomu w zaparkowanym samochodzie marki toyota corolla. Kiedy wandal zobaczył strażników, zaczął uciekać.

Strażnikom miejskim udało się zatrzymać mężczyznę po krótki pościgu. Okazało się, że wandalem jest 43-letni mieszkaniec Gorzowa, który był pod wpływem alkoholu.

Zatrzymany 43-latek przyznał się do uszkodzenia samochodu. Mężczyzna został przekazany policji, za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Właściciel toyoty wycenił wstępnie straty na około 6 tys. zł.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości