Wiadomości

Zamknięte nowe rondo na Jagiełły

11 września 2017, 12:32, ak
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałek z ruchu została wyłączona ulica Jagiełły. Na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej oraz na nowym rondzie będzie wykładana warstwa ścieralna asfaltu. Prace potrwają dwa dni.

W poniedziałek 11 września i wtorek 12 września robotnicy zajmą się wylewaniem warstwy ścieralnej przy ul. Jagiełły na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej. Prace obejmą również nowe rondo koło białego kościółka. To oznacza utrudnienia dla kierowców.

W trakcie prowadzenia prac przejazd dla wszystkich kierowców będzie możliwy na wprost z ul. Warszawskiej w ul. Sikorskiego, z którego od środy korzystają autobusy MZK, wykorzystując zastępcze przystanki na ul. Sikorskiego. W związku z powyższym nadal zawieszone będą przystanki „Jagiełły” w obu kierunkach.

Natomiast objazd z ul. Jagiełły w kierunku ul. Warszawskiej wytyczony został ulicami Dzieci Wrzesińskich – Sikorskiego. Na ul. Drzymały na odcinku od ul. Łokietka do ul. Jagiełły odwrócony został kierunek ruchu. Ruch odbywać się będzie jednokierunkowo - od ul. Łokietka do ul. Jagiełły.

Po zakończeniu prac przy ul. Jagiełły i Warszawskiej, wykonawca planuje wykonanie warstwy ścieralnej na ul. Walczaka. W trakcie prac bitumicznych niezbędne będzie całkowite wyłączenie z ruchu ul. Walczaka, również dla osób dojeżdżających do posesji. Prace te zaplanowane są na środę 13 września.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości