Atak nożownika w parku Kopernika

9 września 2017, 15:36, ak
W sobotni poranek dwóch mężczyzn zostało ugodzonych nożem przez nieznanego sprawcę. Ranni mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Natomiast policjanci szukają napastnika.

Informację o tym, że coś się dzieje w parku Kopenika otrzymaliśmy od czytelników na nasz numer alarmowy 515 016 102 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. - W parku jest spora grupa policjantów, która przeszukuje pobliskie krzaki. Wygląda jakby czegoś szukali - pisali nasi czytelnicy.

Okazało się, że w sobotę 9 września przed godz. 10 dwóch mężczyzn zostało ugodzonych nożem przez napastnika, który wciąż jest na wolności. - Obaj mężczyźni zostali zabrani karetką do gorzowskiego szpitala. Jeden z nich doznał lżejszych obrażeń i został już wypisany do domu, drugi z nich z poważniejszymi ranami wciąż przebywa w szpitalu – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do ataku nożownika doszło w okolicach fontanny. Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpiecza wszelkie ślady – te mogą pomóc w namierzeniu i zatrzymaniu mężczyzny, który ranił nożem swoje ofiary. Nie wykluczone, że gdzieś w pobliskich krzakach został wyrzucony nóż, którym zostały zadane ciosy.

AKTULIZACJA

godz. 17 - Mężczyzna podejrzany o atak nożem został zatrzymany przez gorzowskich policjantów. Trwają z nim czynności procesowe - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

godz. 19 - Zatrzymany mężczyzna to 21-letni mieszkaniec Gorzowa. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. W poniedziałek powinien usłyszeć zarzuty.

Fotoreportaż


1/2 Zatrzymany 21-letni nożownik

1/2 Zatrzymany 21-letni nożownik

2/2 Zatrzymany 21-letni nożownik

2/2 Zatrzymany 21-letni nożownik

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości