Z maską na twarzy obnaża się przed kobietami

8 września 2017, 13:34, ak
fot. KWP
Policjanci z Gorzowa otrzymali dwa oficjalne zgłoszenia o mężczyźnie, który zaczepia kobiety i obnaża się przed nimi. Do tego typu zdarzeń dochodziło przy ul. Żwirowej i Słowiańskiej.

W środę 6 września po godz. 17 dyżurny gorzowskiej policji odebrał dwa zgłoszenia od kobiet, które miały zostać zaczepione przez zboczeńca. Jedno zdarzenie miało miejsce przy ul. Żwirowej, drugie przy ul. Słowiańskiej.

Mężczyzna w średnim wieku, ubrany w długi płaszcz i z maską na twarzy – rozebrał się przed kobietami i pokazał im swoje nagie ciało. Jedna z pań została zaczepiona na głównej alei cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej.

- Na miejsce zostało wysłanych kilka policyjnych radiowozów, które sprawdziły okolicę. Niestety mężczyzny nie udało się zatrzymać. Dlatego też prosimy mieszkańców Gorzowa o szybką reakcję i pomoc w namierzeniu tego mężczyzny. Co istotne, żadnej z kobiet nic się nie stało – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Nieoficjalnie mówi się, że takich przypadków - kiedy mężczyzna z maską na twarzy lub w kapturze na głowie obnaża się przed kobietami - było więcej. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości