Głosowanie na 7 nowych cudów Polski trwało od 10 lipca do 28 sierpnia. Od samego początku nasz gorzowski bulwar był w czołówce. To głównie efekt mobilizacji internautów z Gorzowa. Przez dłuższy okres bulwar był nawet na pierwszym miejscu. Procenty poparcia rosły wraz z ilością artykułów na miejskich portalach internetowych i ilością udostępnień w sieciach społecznościowych.
Okazało się jednak, że bulwar w Gorzowie pierwszym cudem nie jest. Tak przynajmniej zdecydowali internauci, którzy brali udział w plebiscycie. Głosować można było tylko raz na 24 godziny. To skutecznie utrudniło sztuczne „nabijanie” głosów i pokazało, że albo ktoś lepiej rozpropagował konkurs w sieci, albo po prostu Karkonoskie Tajemnice są ciekawszym miejscem niż deptak nad rzeką.
Ekspozycja z Karpacza zajęła pierwsze miejsce, głosowało na nią prawie 20% internautów. Nadwarciański bulwar zajął drugie miejsce z wynikiem 15,17%. Trzecie miejsce – 14,48% zajęło Podziemne miasto na wyspie Wolin.