Do wypadku doszło w niedzielę 27 sierpnia około godz. 12.20 na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Kamień Mały. Kierowca samochodu osobowego marki toyota RAV4 jechał od strony Kostrzyna w kierunku Gorzowa. Autem podróżowały łącznie trzy osoby.
- W pewnym momencie kierowca toyoty zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginął mężczyzna, pasażer osobówki, którego niestety nie udało się uratować pomimo reanimacji. Natomiast kierowca i drugi pasażer zostali ranni, trafili do szpitala – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Wiadomo, że drugi z pasażerów w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Mężczyzna ma uraz rdzeniowo-czaszkowy, jest nieprzytomny.
Droga wojewódzka nr 132 w Kamieniu Małym jest zablokowana. Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
AKTUALIZACJA
godz. 14.15 - Droga wojewódzka nr 132 została odblokowana. Ruch odbywa się normalnie.
godz. 14.30 - Wiadomo, że samochodem podróżowało trzech starszych mężczyzn. Pasażer, który zginął mial 65 lat. Toyota była na gorzowskich numerach rejestracyjnych.