Wiadomości

Zatrzymanie kradzionej ciężarówki na Złotego Smoka

25 sierpnia 2017, 10:27
fot. czytelnik
W piątkowy poranek w Gorzowie doszło do zatrzymania ciężarówki z kradzionym towarem. Okazało się, że naczepa samochodu ciężarowego została skradziona z Niemiec. Trwają czynności policji.

Sygnały o tym, że coś się dzieje przy ul. Złotego Smoka otrzymywaliśmy od naszych czytelników od godz. 7 rano. Jeden z nich przysłał na naszą skrzynkę kontakt@gorzowianin.com zdjęcie z pytaniem co się dzieje na rondzie przy ul. Złotego Smoka, ponieważ całe rondo zostało zablokowane przez policję i samochód ciężarowy.

O komentarz poprosiliśmy gorzowską policję. - Dostaliśmy informację, że samochód ciężarowy może być kradziony. Policjanci prowadzą teraz czynności sprawdzające – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, z parkingu na terenie Niemiec została skradziona sama naczepa z towarem, a nie ciągnik siodłowy. W środku znajdowała się kawa o wartości 200 tys. euro. Młody mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym z kradzionym towarem został zatrzymany przez policjantów.

Służby sprawdzają teraz czy mężczyzna dokonał kradzieży sam czy też w tym procederze brały udział inne osoby.  Kierowca ciężarówki jeszcze dzisaj powinien usłyszeć zarzuty.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości