Zatrzymanie kradzionej ciężarówki na Złotego Smoka

25 sierpnia 2017, 10:27
fot. czytelnik
W piątkowy poranek w Gorzowie doszło do zatrzymania ciężarówki z kradzionym towarem. Okazało się, że naczepa samochodu ciężarowego została skradziona z Niemiec. Trwają czynności policji.

Sygnały o tym, że coś się dzieje przy ul. Złotego Smoka otrzymywaliśmy od naszych czytelników od godz. 7 rano. Jeden z nich przysłał na naszą skrzynkę kontakt@gorzowianin.com zdjęcie z pytaniem co się dzieje na rondzie przy ul. Złotego Smoka, ponieważ całe rondo zostało zablokowane przez policję i samochód ciężarowy.

O komentarz poprosiliśmy gorzowską policję. - Dostaliśmy informację, że samochód ciężarowy może być kradziony. Policjanci prowadzą teraz czynności sprawdzające – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, z parkingu na terenie Niemiec została skradziona sama naczepa z towarem, a nie ciągnik siodłowy. W środku znajdowała się kawa o wartości 200 tys. euro. Młody mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym z kradzionym towarem został zatrzymany przez policjantów.

Służby sprawdzają teraz czy mężczyzna dokonał kradzieży sam czy też w tym procederze brały udział inne osoby.  Kierowca ciężarówki jeszcze dzisaj powinien usłyszeć zarzuty.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości