Wiadomości

Utrudnienia w ruchu na Koniec Lata Party

24 sierpnia 2017, 11:35, ak
fot. Dawid Nowakowski
W najbliższy weekend kierowców samochodów czekają spore utrudnienia. Wszystko przez odbywającą się w Gorzowie imprezę Koniec Lata Party. Oznacza to wyłączenie z ruchu mostu Staromiejskiego oraz wprowadzenia objazdów.

Moto Racing Show

W piątek 25 sierpniaodbędzie się impreza „Moto Racing Show 2017”. W czasie jej trwania, od 25 sierpnia od godz. 15.00 do 26 sierpnia do godz. 2.00 zamknięte dla ruchu kołowego całkowicie zostaną:

- Most Staromiejski (dla obu kierunków ruchu) wraz z przyległym do niego Rondem Św. Jerzego,

- ulica Bolesława Chrobrego od skrzyżowania z ulicą Sikorskiego do Mostu Staromiejskiego wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Spichrzową (możliwy będzie przejazd z ul. Spichrzowej w ul. Mostową).

- ulica Spichrzowa od ul. Wodnej do ul. Chrobrego.

Ponadto w piątek od godziny 8.00 do godziny 23.30 z ruchu zostanie wyłączona ulica Nadbrzeżna, na odcinku od „Wildomu” do mostu Staromiejskiego.

W piątek (25 sierpnia) objazd z centrum miasta w kierunku Zawarcia wyznaczony będzie po trasie: ulica Sikorskiego – Warszawska – Rondo Santockie – Trasa Nadwarciańska – Zielona – Grobla. O trasie objazdu informować będą ustawione tymczasowo znaki drogowe, wskazujące dojazd do mostu Lubuskiego.

Natomiast przejazd do centrum miasta z Zawarcia możliwy będzie ulicą Śląską – Wawrzyniaka – Kolejową – Przemysłową – Woskową – Zieloną – Trasą Nadwarciańską. Tego dnia nie będzie możliwości parkowania wzdłuż ul. Kolejowej. Ruch na skrzyżowaniu ulic Grobla – Zielona – Woskowa nadzorować będzie Policja. Możliwe będzie także zawracanie na ul. Grobli na wysokości stacji paliw BP.

Koniec Lata Party

Moto Racing Show jest wstępem do pozostałych imprez w ramach cyklu „Koniec Lata Party”, w związku z czym dla ruchu zamknięte dodatkowo zostaną:

- ul. Wał Okrężny od godz. 6.00,

- ul. Fabryczna na odcinku od skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka do ul. Towarowej od godz. 12.00.

Ulice te pozostaną zamknięte do 28 sierpnia (poniedziałek) do godz. 6.00. Ponadto w ramach „Koniec Lata Party” 27 sierpnia (niedziela) planuje się wyłączenie z ruchu ulicy Nadbrzeżnej, na odcinku od „WILDOM-u” do mostu Staromiejskiego - od godz. 6.00 do 23.00.

Informujemy, że z momentem zakończenia imprezy Moto Racing Show, zostanie wprowadzony objazd z ul. Fabrycznej do centrum po trasie: Fabryczna – Towarowa – Śląska – Wawrzyniaka – Fabryczna.

Grand Prix

W sobotę 26 sierpnia równocześnie z trwającą imprezą „Koniec Lata Party” odbędą się zawody żużlowe Grand Prix. Dla kibiców z północnych dzielnic miasta zalecamy dojazd do centrum i skorzystanie z komunikacji miejskiej lub parkingów w centrum (darmowe parkowanie w SPP) lub parkingu przy Filharmonii Gorzowskiej. Informujemy, że tego dnia wyłączone z ruchu pozostają ulice: Wał Okrężny oraz Fabryczna (na odcinku od ul. Towarowej do ul. Wawrzyniaka).


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości