Wiadomości

Motoryzacyjne show na moście

21 sierpnia 2017, 13:44, ak
fot. Marcin Kluwak
Już w najbliższy piątek na moście Staromiejskim w Gorzowie odbędzie się dziewiąta edycja Moto Racing Show. Podczas imprezy nie zabraknie pokazów samochodów i motocykli. Start o godz. 17.

W piątek 25 sierpnia w Gorzowie odbędzie się Moto Racing Show, czyli największa na zachodzie Polski impreza motoryzacyjna tego typu. Przez kilka godzin na widzów będzie czekać spora dawka emocji. Co roku do Gorzowa przyjeżdżają tysiące osób z całego regionu, jak i z województwa zachodniopomorskiego czy wielkopolskiego, aby podziwiać efektowne drifty czy akrobacje wykonywane przez kierowców motocykli, quadów czy aut.

Oprócz dynamicznych pokazów na moście Staromiejskim, na gości będzie czekać kilkadziesiąt pojazdów wystawionych na Bulwarze Zachodnim oraz przy ul. Grobla. Od godz. 17 do obejrzenia będą samochody sportowe, klasyczne oraz auta nietypowe, które przyjadą do nas z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Jednym z najważniejszych punktów imprezy jest parada na moście Staromiejskim, w której udział biorą wszystkie pojazdy – zarówno te wystawiane, jak i biorące udział w pokazach. Start parady o godz. 19. Zaraz po niej, odbędą się pokazy.

Nowością w tym roku będzie udział samochodów wyścigowych. Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z niemieckim zespołem wyścigowym SMS Seyffarth Motorsport.

Do pokazu stuntu (akrobacji na motocyklach) zaproszenie przyjęli Paweł „S51” Karbownik oraz Wojciech „Beku” Kozioł. Po nich pokaz driftu na motorach przeprowadzą czołowi polscy zawodnicy w tej dyscyplinie.

 

Ankieta

Co najbardziej podoba Ci się w Moto Racing Show?

  • Parada pojazdów5.12%
  • Wystawa samochodów5.93%
  • Drifty na Moście Staromiejskim48.25%
  • Inne atrakcje1.35%
  • Organizatorzy mogliby wymyślić coś nowego24.8%
  • Nic, nie interesuje mnie ta impreza14.56%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 371


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości