Wypadek miał miejsce pomiędzy Bogdańcem a Stanowicami, około 1.5 kilometra za miejscowością. Jak wynika ze wstępnych informacji, samochodem podróżowało 6 osób – wszyscy mieli być pijani.
Na miejsce natychmiast zadysponowano karetki pogotowia – pomocy poszkodowanym udzielały cztery zastępy ratownictwa medycznego. W akcji uczestniczyły też trzy zastępy straży pożarnej, w tym ciężki wóz ratownictwa technicznego. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że wszyscy uczestnicy zdarzenia o własnych siłach opuścili pojazd. Niektórych strażacy szukali po lesie.
Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały odwiezione do gorzowskiego szpitala. Stan ich zdrowia na chwilę obecną nie jest znany. Wiadomo, że nikt nie zginął.
© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |