Imprezowe pożegnanie lata

17 sierpnia 2017, 16:27, ak
fot. Dawid Nowakowski
Koniec Lata Party to impreza na zakończenie wakacji w Gorzowie. Tym razem na scenie nad Wartą wystąpią artyści, których koncerty odwołano podczas Dni Gorzowa.

Koniec Lata Party to trzydniowa impreza pod koniec sierpnia, która odbywa się w Gorzowie od 2015 roku. Ma ona na celu dobrą zabawę i „mocne” pożegnanie wakacji. W tym roku moc atrakcji czeka na gorzowian i gości w dniach 25-27 sierpnia na moście Staromiejskim, stadionie żużlowym oraz na błoniach nad Wartą.

Tradycyjnie w piątek 25 sierpnia odbędzie się Moto Racing Show, w sobotę 26 sierpnia Grand Prix Polski na żużlu oraz w niedzielę 27 sierpnia Animalia. Oczywiście wieczorem nie zabraknie koncertów.

Na scenie plenerowej, która zostanie rozstawiona koło mostu żelaznego wystąpią: Lemon, O.S.T.R., Łobuzy, Natalia Nykiel, Endrju, Czadoman, Gorzowska Orkiestra Dęta oraz Krystyna Prońko.

W piątek 25 sierpnia o godz. 22 na scenie zobaczymy 2 zespół Lemon, następnie o godz. 23.20 wystąpi O.S.T.R., a na zakończenie 20 minut po północy zaśpiewa zespół Łobuzy. Na pewno nie zabraknie hitu „Ona czuje we mnie piniądz”.

Z kolei w sobotę 26 sierpnia scena należeć będzie do Natalii Nykiel – jej występ o godz. 20.30, następnie o godz. 22 pojawi się Endrju, a o godz. 23. Czadoman.

Niedziela 27 sierpnia o godz. 19.10 zagra Gorzowska Orkiestra Dęta, a o godz. 20 ze swoim zespołem wystąpi Krystyna Prońko.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości