Uderzył w bok mercedesa i uciekł

12 sierpnia 2017, 06:19, red
Poszukiwany jest kierowca białego Opla Astry, który w sobotni poranek, kilkanaście minut po godzinie 5 doprowadził do zderzenia z mercedesem. Wszystko to działo się na skrzyżowaniu ulic Kosynierów Gdyńskich z Roosevelta.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz dyżurny numer 515 016 102 od naszej czytelniczki Dominiki. Jak relacjonuje, taksówka marki Mercedes jechała ulicą Kosynierów prosto w stronę Żwirowej. Sprawca zdarzenia jechał ulicą Żwirową i skręcał w lewo w ulice Roosevelta. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia. - Gdy kierowca wysiadł z auta, nikogo w Oplu już nie było. Sprawca uciekł, zostawiając auto na środku skrzyżowania na zapalonych światłach i silniku – opowiada pani Dominika.

Kierowca Astry mógł być pijany, bądź być pod działaniem środków odurzających. Szybko oddalił się z miejsca zdarzenia, porzucając rozbity pojazd. - Gdy kierowca mercedesa wysiadł, to mignął mu czarny albo szary samochód, było słychać trzaśnięcie drzwiami i pisk opon – opowiada dalej nasza czytelniczka.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia zjawili się policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd do dalszych czynności. Przesłuchiwanie są też uczestnicy tego zdarzenia. Jeżeli rozpoznajecie samochód widoczny na zdjęciu lub wiecie kto mógł nim kierować – dajcie znać nam lub zgłoście ten fakt na policję. Biały Opel Astra, którym jechał sprawca tego zdarzenia ma tablice rozpoczynające się na FGW.

Fotoreportaż


1/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

1/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

2/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

2/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

3/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

3/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

4/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

4/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

5/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

5/5 Poszukiwany kierowca białej Astry

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości