Wiadomości

Dramat pod Gorzowem. Nie żyje 7-latek

8 sierpnia 2017, 18:34, ak
Do śmierci dziecka doszło w poniedziałek w Górkach Santockich koło Gorzowa. Chłopiec prawdopodobnie udusił się. Sprawą zajęła się prokuratura.

W poniedziałek 7 sierpnia około godz. 14 w jednym z domów jednorodzinnych w podgorzowskich Górkach Santockich doszło do rodzinnego dramatu.

Według nieoficjalnych informacji 7-letni chłopczyk miał włożyć głowę pomiędzy szczebelki łóżka. Niestety dziecko nie było w stanie wyjąć głowy, przez co udusiło się.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie Górek Santockich doszło do zgonu dziecka. Na miejsce przybył prokurator oraz lekarz, który stwierdził zgon chłopczyka. Ciało 7-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wykazać bezpośrednią przyczynę śmierci dziecka – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Kiedy na miejsce przyjechała policja i pogotowie, w domu była tylko matka dziecka. To ona prawdopodobnie powiadomiła służby o tragedii. Śledczy nie chcą zdradzać czy kobieta została już przesłuchana oraz gdzie w tym momencie był ojciec dziecka i czy ktoś jeszcze był w tym czasie w domu.

Wiadomo jednak, że nikt jeszcze nie usłyszał w tej sprawie zarzutów. Niewykluczone jest jednak, że matka chłopczyka odpowie za brak należytej opieki nad dzieckiem i nieumyślne spowodowanie śmierci 7-latka. Sekcja zwłok ma się odbyć w środę 9 sierpnia.

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości