• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sklep z pasją: Start Game Gorzów

7 sierpnia 2017, 16:50, mk
W Gorzowie pojawiło się miejsce, gdzie można kupić, wymienić lub odsprzedać swoją grę na Playstation. Przy Łokietka 7/1, naprzeciwko Kaskady znajdziecie sklep START GAME prowadzony dla graczy i przez graczy tej niezwykle popularnej platformy.

Sklep ruszył 5 czerwca tego roku i z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Najważniejsze jest to, że nie jest to kolejny punkt handlowy z tysiącem pudełek na półkach. Przy Łokietka możecie nie tylko porozmawiać o nowościach, odsprzedać, kupić bądź wymienić grę na inną, ale także wziąć udział w turniejach. - Zorganizowaliśmy turniej w Tekken 7. Nagrodą główną była kopia turniejowa gry. W potyczce wzięło udział 50 uczestników – mówi właściciel. Jak zapewniają organizatorzy, tego typu turnieje będą organizowane przy okazji większych premierach gier. - Najbliższy odbędzie się 30 września z okazji premiery gry FIFA18. Na wszystkich uczestników czekać będą niespodzianki

W sklepie START GAME przy Łokietka znajdziemy gry nowe i używane. To tutaj znajdziecie premiery gier w konkurencyjnych cenach w stosunku do sklepów sieciowych. Każdą grę można odsprzedać a także wymienić na każdą z asortymentu. - Wymiana gier polega na tym, że przynosicie grę, my ją wyceniamy np. na 120 zł. W ramach tego możecie wziąć jakąkolwiek grę z półki. Każda ma cenę czyli np. możecie wziąć dwie gry: jedną za 80 złotych, a drugą za 40 złotych. Można też wymienić swoją grę na droższą. Wówczas trzeba dopłacić jedynie różnicę – tłumaczy właściciel Tomasz. Jeżeli na półce nie będzie tytuły który Was zainteresuje, grę możemy również odkupić – dodaje.

W sklepie jest prawie 200 różnych tytułów. Są też atrakcyjne promocje. - Można zapisać się na premierę gry zapowiadanej na naszym facebooku. Wówczas każdy kupujący otrzyma rabat. Co w sytuacji, gdy na półce w sklepie nie ma danej gry? - Możemy ją na życzenie ściągnąć. Wówczas zadzwonimy do klienta z informacją kiedy gra będzie dostępna i w jakiej cenie – dodaje Tomasz

Aby nie kupować kota w worku, każdy może przed zakupem przetestować grę. Można to zrobić na miejscu. - Dodatkową atrakcją są testy Playstation VR. Dużym plusem jest, że nie trzeba umawiać się na testowanie – wyjaśnia właściciel.

Prowadzący sklep START GAME to zapaleni gracze, prawdziwi pasjonaci PS. Mają głowę pełną pomysłów i obiecują, że będą je wdrażać wraz z rozwojem sklepu. Wszystkie informacje pojawiać się będą na facebookowym profilu sklepu. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło: start game gorzów bądź sggorzow.

Wraz ze sklepem START GAME przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Przez 7 dni (począwszy od wtorku 8 sierpnia) na hasło „gorzowianin” każdy uzyska jednorazowy rabat w wysokości 10 złotych na wybraną grę. Pierwsze 40 osób otrzyma też prezent od portalu – firmową smycz. Wystarczy odwiedzić sklep START GAME znajdujący się przy Łokietka 7/1 w Gorzowie i kupić dowolnie wybraną grę! Zapraszamy!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Start Game w Gorzowie

1/5 Start Game w Gorzowie

2/5 Start Game w Gorzowie

2/5 Start Game w Gorzowie

3/5 Start Game w Gorzowie

3/5 Start Game w Gorzowie

4/5 Start Game w Gorzowie

4/5 Start Game w Gorzowie

5/5 Start Game w Gorzowie

5/5 Start Game w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości