Remont estakady wkracza w kolejny etap

31 lipca 2017, 15:31, ak
fot. Anna Kluwak
We wtorek wykonawca modernizacji estakady kolejowej w Gorzowie przystąpi do kolejnego etapu inwestycji. Dlatego też kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i liczyć z utrudnieniami.

Prace przy modernizacji estakady kolejowej w Gorzowie idą pełną parą. Od dłuższego czasu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta. We wtorek 1 sierpnia ma ruszyć kolejny etap prac, który oznacza ciąg dalszy objazdów.

W związku z pracami nad niszami numer 32-34 zwiększony zostanie zakres wyłączonego z ruchu pasa ul. Spichrzowej oraz ul. Nadbrzeżnej - na odcinku od ul. Zaułek do ul. Młyńskiej.

Prace wymagać będą zajęcia wydłużonej o ok. 50 m połowy jezdni ul. Spichrzowej oraz ul. Nadbrzeżnej. W obu przypadkach w miejscu zwężenia jezdni będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (z wyznaczonym objazdem dla kierunku od dworca PKP):

- w kierunku ul. Warszawskiej przez ul. Młyńską (wprowadzony wcześniej ruch dwukierunkowy) – Sikorskiego – Chrobrego – Jagiełły;

- w kierunku Mostu Staromiejskiego przez ul. Nadbrzeżną (przez niszę nr 38).

Przypominamy, że w związku z wprowadzeniem ruchu dwukierunkowego na ul. Młyńskiej wprowadzony jest zakaz parkowania dla obu stron jezdni (wyłączenie z użytkowania Strefy Płatnego Parkowania).

Ruch na ulicy Młyńskiej będzie odbywał się dwukierunkowo do czasu zakończenia modernizacji na odcinku zachodnim oraz w trakcie wybranych etapów przebudowy ul. Sikorskiego.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x