Wiadomości

Potrącenie rowerzysty na Górczyńskiej [zdjęcia]

29 lipca 2017, 12:30, ak
W sobotnie południe doszło do potrącenia rowerzysty, który przejeżdżał przez przejazd dla rowerów na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika. W sobotę 29 lipca około godz. 11.50 na rondzie Górczyńskim doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę audi.

Mężczyzna jadący na rowerze przejeżdżał przez przejazd dla rowerów, wtedy został potrącony przez kobietę, która siedziała za kierownicą audi A4.

Rowerzysta został zabrany do szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie. Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA

godz. 13.00 - Rowerzysta przejeżdżał przez przejazd rowerowy przy ul. Górczyńskiej od strony ul. Piłduskiego w kierunku ul. Czartoryskiego. Kiedy już dosłownie zjeżdżał z przejazdu, uderzyła w niego kierująca audi, która jechała ul. Górczyńską pod górkę. Kobieta tłumaczyła, że nie zdążyła wyhamować. Została ukarana mandatem karnym w wysokości 300 zł i 6 punktami karnymi. 26-letni rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń - komentuje Magłorzata Stanisławska z lubuskiej policji.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

1/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

2/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

2/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

3/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

3/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

4/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

4/4 Kierowca audi potrącił rowerzystę

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości