Wiadomości

Nocny pożar na Słonecznej [zdjęcia]

25 lipca 2017, 10:03, ak
fot. czytelnik Leszek
W nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Słonecznej doszło do pożaru mieszkania na 4 piętrze. Na miejscu pracowały trzy zastępu straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do pożaru doszło po północy w nocy z poniedziałku 24 lipca na wtorek 25 lipca.

Ogień pojawił się na czwartym piętrze w budynku przy ul. Słonecznej 91. - Pali się kawalerka, wszystko zaczęło się od kuchni – napisał do nas pan Leszek.

- Straż pożarna otrzymała informację o pożarze o godz. 0.15. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Ogień pojawił się w kuchni. Wszystko przez zwarcie instalacji elektrycznej w kuchence mikrofalowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, pożar został szybko opanowany – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Cała akcja zakończyła się po godz. 1 w nocy. - Policja właśnie odjechała, a straż nosi w wiaderkach lub w rękach jakieś gruzy albo szkło – pisała pani Aleksandra.

Fotoreportaż


1/2 Pożar kawalerki na Słonecznej

1/2 Pożar kawalerki na Słonecznej

2/2 Pożar kawalerki na Słonecznej

2/2 Pożar kawalerki na Słonecznej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości