• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Muzyka disco zawładnie plażą w Długiem

23 lipca 2017, 20:38, ak
W ostatnią sobotę lipca plaża nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie zamieni się w stolicę lubuskiego disco polo. Wszystko w ramach drugiej edycji Disco Długie Festival.

Nie ma na co czekać. Najlepiej już dziś zarezerwować sobie sobotę 29 lipca. To właśnie tego dnia w Długiem odbędzie się druga edycja imprezy Disco Długie Festival pod patronatem portalu gorzowianin.com. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku na plaży w Długiem bawiło się aż 6 tysięcy osób.

W tym roku na scenie pojawią się After Party, Long&Junior, Shantel, Jagoda, Fenomen, Zajefajni i Cocktail Boys. Zapowiada się zatem siedem godzin gorącej i roztańczonej imprezy. Oprócz tego, fani disco polo będą mogli wziąć udział w konkursie na najciekawszą budowlę z piasku lub w turnieju piłki siatkowej plażowej. Wstęp na imprezę nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie oczywiście wolny.

PROGRAM:

15:30 Four Feel Fine

18:00 Cocktail Boys

19:00 Fenomen

20:00 Shantel

21:00 Jagoda

22:00 Zajefajni

23:00 Long&Junior

00:00 After Party

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości