Sobota z korkami na S3

22 lipca 2017, 07:40, ak
fot. czytelnik
Rozpoczął się weekend, a to oznacza że droga ekspresowa S3 pod Gorzowem ponownie będzie zakorkowana. Jak się okazało, korek na popularnej „esce” tworzył się już od wczesnych godzin porannych.

Sygnały od naszych czytelników o tym, że trasa S3 pod Gorzowem się korkuje otrzymywaliśmy już od godziny 6 w sobotni poranek 22 lipca.

Utrzymująca się od kilku dni ładna pogoda spowodowała, że wszyscy masowo ruszyli nad Bałtyk, a wiele osób jako trasę dojazdową wybiera właśnie drogę S3.

Na godz. 7.30 korek na drodze ekspresowej S3 Korki zaczynał się już na 99 km trasy S3 – pomiędzy Deszcznem, a Brzozowcem od strony Skwierzyny w kierunku Gorzowa. Jak pokazują mapy Google, korek na ekspresówce ma obecnie 10 km długości i aby go przejechać trzeba odstać aż 75 minut! A to dopiero początek dnia i z każdą godziną trasa S3 będzie się coraz bardziej korkować.

Nie dziwi fakt, że w korku stoją samochody na tablicach DW, DL, DBL, DSW, DJE etc., najbardziej zaskakujące jest to, że w korku było widać samochody na tablicach FG oraz osoby z okolicznych powiatów m.in. międzyrzeckiego czy nawet ze świebodzińskiego jadą właśnie ekspresówką, chociaż powinny wiedzieć, że to nie jest najlepszy pomysł i warto w tym przypadku wybrać drogi alternatywne jak np. stara trójka.  

AKTUALIZACJA

godz. 13.30 - Korek obecnie sięga 10 kilometrów i zaczyna się na wysokości Brzozowca. Kierowcy muszą odstać aż 90 minut!


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości