Zaległe koncerty Dni Gorzowa znów na błoniach

21 lipca 2017, 11:11, Anna Kluwak
fot. Dawid Nowakowski
Trzydniowa impreza na zakończenie wakacji stała się już tradycją w Gorzowie. Tym razem na scenie nad Wartą w ramach Koniec Lata Party wystąpią artyści, których koncerty odwołano podczas Dni Gorzowa.

Koniec Lata Party to trzydniowa impreza pod koniec sierpnia, która odbywa się w Gorzowie od 2015 roku. Ma ona na celu dobrą zabawę i „mocne” pożegnanie wakacji. W tym roku moc atrakcji czeka na gorzowian i gości w dniach 25-27 sierpnia na moście Staromiejskim, stadionie żużlowym oraz na błoniach nad Wartą.

Tradycyjnie w piątek 25 sierpnia odbędzie się Moto Racing Show, w sobotę 26 sierpnia Grand Prix Polski na żużlu oraz w niedzielę 27 sierpnia Animalia. Oczywiście wieczorem nie zabraknie koncertów.

Dobra wiadomość jest taka, że podczas Koniec Lata Party wystąpią muzycy, których koncerty odwołano podczas Dni Gorzowa. - Chodzi tutaj o artystów, którzy nie wystąpili w niedzielę 2 lipca na nadwarciańskich błoniach, między innymi o Natalię Nykiel, Lemona czy Czadomana. Cały czas trwają rozmowy z managerami gwiazd, jednak ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Mamy oczywiście nadzieje, że te koncerty uda się zorganizować podczas Koniec Lata Party – komentuje Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji Urzędu Miasta.

Scena ma zostać rozstawiona na nadwarciańskich błoniach koło mostu żelaznego – będzie oczywiście mniejsza, niż ta która była podczas Dni Gorzowa. Co istotne, wstęp na imprezę będzie całkowicie darmowy.

Przypominamy, że koncerty Maryli Rodowicz i zespołu Bajm odbyły się w gorzowskim amfiteatrze – tutaj wstęp był płatny. Cegiełki w kwocie 25 zł zostały przekazane na odbudowę katedry. Czy podczas koncertów na błoniach będą zbierane pieniądze do puszek? - Póki co, nie przewidujemy takiej zbiórki – mówi Liberkowska.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości